×
Diode Lazer Epilasyon

Diode Lazer Epilasyon

Diode lazer epilasyon, oldukça gelişmiş bir teknoloji ile derindeki kıllarda efektif çözümler sunan yöntemlerden birisidir. Bilindiği üzere istenmeyen tüyler hem erkek hem de kadınlar tarafından en büyük sorunlardan biri olarak görülmektedir. Bu sorunla baş edebilmek hatta istenmeye tüylerden sonsuza kadar kurtulmak mümkündür. Türkiye dahil pek çok ülkede kullanılan bu yöntem, özellikle kadınlar tarafından tercih edilir. İstenmeyen tüylerden kurtulmak adına oldukça etkili olan yöntem, Diode lazer epilasyon aleti ile profesyonel bir şekilde uygulanır.

Diode Lazer Epilasyon Nedir?

810 nm dalga boyundaki bir lazer türü olan Diode lazer, istenmeyen tüylerde azalma sağlanması adına kullanılan yöntemlerden bir tanesidir ve Diode lazer epilasyon aleti ile uygulama sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Diode lazer’in dalga boyu, diğer lazer yöntemlerinin hepsinden çok daha uzun olduğu için bu yöntem, koyu renkli tenlerde bile oldukça etkilidir. Dioda lazer, pek çok alanda kullanılsa bile daha çok aşağıdaki gibi sıralanabilen bölgelerde etkili sonuçlar verir:

  • Kol bölgesi
  • Sırt bölgesi
  • Yüz bölgesi

Yukarıdaki alanlarda efektif sonuçlar veren ve istenmeyen tüylerin yok edilmesini sağlayan yöntem, cilt tiplerinin tümünde kullanılabilir. Bu nedenle Diode lazerin pek çok insan tarafından tercih edildiğini söylemek olanaklıdır.

Diode Lazer Epilasyon
Diode Lazer Epilasyon

Diode Lazer Epilasyon Avantajları

Birçok insan tarafından merak edilen hususlardan birisi olan Diode lazer epilasyon nedir sorusu kapsamında, bu yöntemin sahip olduğu avantajları açıklamak olanaklıdır. Derinde bulunan kıllarda etkili sonuçlar veren Diode lazerin avantajlarını aşağıdaki gibi sıralamak olanaklıdır:

  • Dalga boyu, diğer lazer yöntemlerine göre deride daha derinlere inebilir.
  • Deride leke kalma ihtimali bir hayli azdır.
  • Kontakt veya hava soğutmalı türleri bulunur.
  • Koyu renk ciltler de dahil olmak üzere her cilt tipinde rahatlıkla kullanılabilir.

Yukarıdaki hususlar, Diode lazerin ne olduğunu anlamak adına oldukça önemlidir.

Diode Lazer Epilasyon Fiyatları

Derin ve kalın kıllarda etkinliği çok daha fazla olan yöntem, özellikle erkeklerde başarılı sonuçlar verir. Bu nedenle pek çok insan, Diode lazer epilasyon fiyatları konusunu merak etmekte olup yöntemin uygun fiyatlarla gerçekleştirildiğini sağlamak olanaklıdır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Buradan bize ulaşabilirsiniz :)