×
G5 Masaj Nasıl Yapılır

G5 Masaj Yöntemi

G5 Masaj Yöntemi, özellikle selülit sorunuyla baş başa kalan kadınlar tarafından tercih edilen bir uygulamadır ve özel bir masaj aleti ile gerçekleştirilir. Çeşitli adımlar aracılığı ile uygulanan yöntem, se

lülit tedavisinin yanı sıra bölgesel yağlanmaların da giderilmesini sağlar. G5 masajı göbek eritme konusunda sağlıklı bir şekilde kilo verilmesine destek olur. Alanında profesyonel kişiler tarafından uygulanan yöntemin, sahip olduğu avantajlar nedeniyle pek çok insan tarafından tercih edildiğini söylemek olanaklıdır.

G5 Masajı Nedir? Nasıl Yapılır?

Genellikle selülit tedavisinde kullanılan yöntem, özel bir ritmik masaj aletiyle uygulanır ve kısa sürede başarılı sonuç alınmasını sağlar. Sahip olduğu hızlı ve ritmik titreşimler, G5 masaj aleti temel çalışma prensipleri olarak bilinmektedir. Pek çok tedavide ön plana çıkan yöntem;

  • Selülit tedavisi
  • Bölgesel zayıflama
  • Kaslarda birikin laktik asit ve ödemin atılması
  • Spazm tedavileri

gibi alanlarda tercih edilir. Oldukça kısa bir uygulama süresine sahip olan masaj, özellikle selülit konusunda sorun yaşayan kadınların ilgisini çekmekte ve tedavi kapsamında selülitlerden kurtulmak olanaklı hale gelmektedir.

G5 Masaj Nasıl Yapılır
G5 Masaj Nasıl Yapılır

Pek çok alanda olumlu etkiler gösteren ve bu nedenle son zamanlarda ilgi odağı haline gelen G5 Masaj Yöntemi, vücudun her bölgesine uygulanabilir. Genellikle kol, üst bacak, kalça ve bel bölgelerinde masajın uygulandığını söylemek olanaklıdır. Uygulama, genel olarak aşağıdaki gibi sıralanabilen adımlar dahilinde gerçekleştirilir:

  • Uygulama yapılacak bölgeye özel bir krem titiz bir şekilde sürülür. (Krem, yağ yakıcı etkinin artmasına katkıda bulunur.)
  • Masaj, alanında uzman kişi tarafından sistematik olarak uygulanır.
  • Yaklaşık yarım saat, belirlenen yöntemler dahilinde masaj yapılır.

Belirtilen adımlar, masajın profesyonel bir şekilde yapılmasını ve masajdan efektif bir sonuç alınmasını olanaklı hale getirir.

G5 Masajı Kaç Günde Bir Yapılır?

Kişiye özel bir tedavi programı, G5 masajı kaç günde bir yapılır sorusunun en etkili cevabı olarak bilinmektedir. Kişinin ihtiyacına yönelik, uygulama 10-15 seans arasında gerçekleştirilir. Bir seans yaklaşık yarım saat sürmekte olup ilk seanstan sonra istenen etki görülür ve seansların artması ile olumlu etkinin de arttığı ayrıt edilebilmektedir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Buradan bize ulaşabilirsiniz :)