×
Kalıcı Buz Lazer

Kalıcı Buz Lazer

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için günümüzde tercih edilebilecek pek çok yöntem bulunuyor olsa da kalıcı, ağrısız, acısız, sızısız ve kesin sonuçlar vadeden yöntemler son derece azdır. Buz lazer işlemi; her kadın için en temel sorunlardan olan istenmeyen tüy ve kılların tamamen ortadan kaldırılması amacıyla özel olarak geliştirilmiş safir ve buz başlıktan oluşan son teknolojik cihazlar kullanılarak uygulanır.

Klasik lazer çözümlerinin aksine bu cihazlar; cilt yüzeyine -4 derece soğukluk uygular ve her türden, mahiyeti ne olursa olsun tüy oluşumunu engeller.  Özellikle ince tüy yapısına sahip olan kadınlar tarafından Kalıcı lazer epilasyon uygulamalarından olan bu lazer ile kısa süre içerisinde istenmeyen türlerden acısız şekilde kurtulmak mümkündür.

Kalıcı Buz Lazer Nedir? Nasıl Yapılır?

Lazer buz epilasyon, belirtilmiş olduğu gibi özel olarak geliştirilen ve FDA onaylı son teknolojik cihazlar kullanılarak uygulanır. Uygulama esnasında acı ve ağrı hissi minimalize edildiği gibi aynı zamanda uygulamanın genel olarak kazandırdığı yenilik bazı temel sorunların ortaya çıkmasına sebep olmuştur.

Kalıcı Buz Lazer
Kalıcı Buz Lazer

FDA onayı bulunan gerçek cihazlar yerine farklı cihazların kullanımı ya da diode cihazlara buz başlıklarının takılması gibi durumlar, gerçek buz lazer tedavisi görülüp görülmediği konusunda çeşitli olumsuzluklar ortaya çıkarmıştır. Antalya lazer epilasyon merkezi ile gerçek buz lazer tekniğinin kullanıldığı ve FDA onaylı cihazların eşlik ettiği uygulamalardan gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz.

Günümüzde en gelişmiş ve en efektif sonuçlar vadeden lazer epilasyon yöntemi olarak kabul edilen buz lazer işlemi, tüy yapısına göre özgün şekilde planlanan uygulama sürecini içerir. FDA onaylı özel buz lazer başlığa sahip olan cihazlar aracılığıyla gerçekleştirilen uygulama kesin ve son derece verimli sonuçlar sunar. Kişiye özel olarak dizayn edilen seans süreleri boyunca, vücudun her bölgesinde yaşanan tüy sorunlarına yönelik çalışmalar buz lazer cihazı kullanılarak gerçekleştirilir.

Kalıcı Buz Lazer Fiyatları 

Buz lazer uygulaması kapsamında en çok merak edilen konulardan biri de son derece gelişmiş çözümler sunan bu uygulamanın maliyetidir. Tamamen kişiye ve yaşanılan tüy problemine özgün şekilde dizayn edilen uygulama sürecine paralel olarak fiyatlandırmalarda özgün olarak sunulur. Buna karşın standardize edilmiş fiyat tarifeleri hakkında bilgi ve size özel fiyat teklifi almak için Antalya lazer epilasyonu merkeziyle iletişime geçebilir ve istenmeyen türlerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Buradan bize ulaşabilirsiniz :)