×
Kalıcı Dudak Makyajı Nasıl Yapılır?

Kalıcı Dudak Makyajı

Dolgun, estetik, kusursuz ve etkileyici bir dudak görünümüne sahip olmak şüphesiz her kadının en temel isteklerindendir. Kalıcı makyaj dudak uygulaması, gündelik makyaj yapımı sırasında dudak bölümünde ortaya çıkan zorlayıcı durumların tamamen ortadan kalkarak kusursuz bir dudak görünümü elde edilmesini sağlar. Çok daha canlı ve estetik bir dudak görünümü vadeden bu uygulama sonucunda, her gün dudak makyajı için zaman kaybetmek ya da dudak makyajının etkili şekilde yapıldığından emin olmak gibi sorunlar tamamen ortadan kalkar.

Özellikle dudak rengi canlılığını yitiren kadınlar tarafından yaygın şekilde tercih edilen Dudak renklendirme uygulamasıyla canlı ve kusursuz bir dudaklara sahip olarak yüz hattına en uygun dudak makyajını kalıcılıkla tamamlamak oldukça basittir.

Kalıcı Dudak Makyajı İşlemi

Herhangi bir cerrahi müdahale olmadan dudak bölgesinde kusursuz bir görünüm elde edilebilmesini sağlayan Kalıcı dudak makyajı uygulaması, kişiye özel olarak kullanılan steril iğneler aracılığıyla gerçekleştirilen kalıcı makyaj çözümüdür. Tamamen organik ve kalıcı niteliğe sahip olan boyalar kullanılarak gerçekleştirilen uygulama, dudakların canlı ve dinamik bir yapı kazanmasını sağlar. Böylelikle gündelik makyaj yapımında boşa zaman harcama sorunu tamamen ortadan kalktığı gibi estetik ve etkileyici bir dudak görünümü elde etmek ve bu görünümü genel yüz makyajıyla uyumlu hale getirmek mümkündür.

Kalıcı Dudak Makyajı Nasıl Yapılır?
Kalıcı Dudak Makyajı Nasıl Yapılır?

Kalıcı Dudak Makyajı Nasıl Yapılır?

Belirtilmiş olduğu gibi Kalıcı makyaj dudak yapımı, kişiye özel steril iğneler ve doğal boyalar kullanılarak gerçekleşir. Son derece kısa bir süre içerisinde gerçekleşen uygulama öncesinde anestezi etkisi bulunan doğal kremler uygulama yüzeyine sürülür. Herhangi bir acı ya da ağrı hissedilmeden geçirilen uygulama sonucunda yüz şekliyle simetrik, genel yüz görünümüne uyumlu ve canlı dudaklara kolaylıkla sahip olunabilir.

Kalıcı Dudak Makyajı Uygulaması Kalıcılık Süresi

Kalıcı makyaj dudak kontürü uygulamasının kalıcılık süresini belirleyecek en temel unsur cilt yapısıdır. Cilt yapısının uygunluk göstermesi halinde uygulama en az 1,5 yıl kalıcılığı olduğu belirtilmelidir. Büyük oranda 3 yıl boyunca kalıcılık vadeden bu uygulamanın silinmesi ve yerine yeni bir tasarımın benimsenmesi de olanaklıdır. Ayrıca son derece kısa bir süreç içerisinde gerçekleşen uygulama sonucunda 1-2 saat etki gösteren şişliğin dışında herhangi bir yan etki veya olumsuzlukla karşılaşılmaz.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Buradan bize ulaşabilirsiniz :)