×
Kalıcı Oje Nasıl Yapılır

Kalıcı Oje Nasıl Yapılır? Kalıcı Oje Fiyatları

Kalıcı oje, çoğunlukla aynı renk ojeleri tercih eden ve tırnakların bakım yapacak vakit bulamayan kadınlar tarafından tercih edilen uygulamalardan biridir. Bilindiği üzere normal ojeler, tırnakta belirli bir süre kaldıktan sonra deformasyona uğramakta ve bu durum, istenmeyen bir görüntünün oluşmasına neden olmaktadır. Kalıcı oje aşamaları kapsamında tercih edilen bu yöntem, genellikle iş hayatında bakımlı bir görüntü sergilemek isteyen kadınların ilgisini çekmektedir.

Kalıcı Oje Nedir, Ne Kadar Dayanır?

Normal ojelerden çok daha dayanıklı olan kalıcı ojenin, uzun süre tırnakta sorunsuz bir şekilde kaldığını ifade etmek olanaklıdır. Güvenilir malzemelerden üretilen Kalıcı oje, belirli işlem basamakları dahilinde tırnaklara uygulanır ve işlemin tamamlanmasıyla birlikte oje, uzun süre herhangi bir deformasyona uğramadan tırnakta kalır. Ojelerin kalıcılığı ultraviyole ışınları sayesinde arttırıldığı için bu ojelerin kalıcılığının yüksek olduğunu söylemek olanaklıdır.

Kalıcı Oje Nasıl Yapılır
Kalıcı Oje Nasıl Yapılır

Kalıcı Oje Nasıl Yapılır? Adım Adım Uygulaması

Kalıcı ojenin, genel olarak aşağıdaki işlem basamakları dahilinde profesyonelce uygulandığı bilinmektedir:

  • İlk etapta tırnaklar, müşterilerin arzu ettikleri şekilde törpülenir.
  • Tırnaklar çeşitli işlemler ile yağdan arındırılarak tırnakların matlaşması sağlanır.
  • Tırnakta var olan kusurlar, baz uygulaması ile kapatılır.
  • Oje sürme işlemine geçilerek istenilen renkteki oje sürülür.
  • Her kat için tırnaklar, genel olarak 60 saniye ultraviyole ışığında bekletilir.

Yukarıdaki işlemler, Kalıcı oje nasıl yapılır sorusunun cevabı olarak bilinmekte olup bu aşamaların sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi, uygulamanın tamamlanmasını mümkün kılar.

Kalıcı ojelerin dayanıklılığı yaklaşık 1 ay kadar sürmekte olup bu durum, kadınların belirlenen süre boyuncu tekrar tekrar oje sürme derdinden kurtulmasını olanaklı hale getirir.

Kalıcı Oje Fiyatları Güncel

Kalıcı ojeler; son zamanlarda pek çok insan tarafından tercih edilen uygulamalardan birisidir. Bu nedenle Kalıcı oje fiyatları olmak üzere birçok konunun merak edildiğini söylemek mümkündür. Uygulamanın fiyatları; uygulama yapılacak alan, kullanılacak malzemeler, uygulama süresi vb. olmak üzere pek çok unsur nedeniyle farklılık göstermektedir. Bu nedenle uygulamadan yararlanacak kişilerin, detaylı bilgi alması ve konunun detaylarını öğrenmesi gerekir. Uygulama, dayanıklılığı ve estetik bir görüntü oluşturması nedeniyle pek çok insanın ilgisini çekmektedir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Buradan bize ulaşabilirsiniz :)