×
Pasif Jimlastik Nedir? Nasıl Yapılır?

Pasif Jimnastik

Pasif Jimnastik, bölgesel zayıflama tedavilerinden birisidir ve özel bir alet ile uygulama gerçekleştirilir. Elektriksel kas uyarımı mantığıyla çalışmakta olan cihaz, hedef bölgedeki yağ dokularına düşük voltajlı elektrik akımlarının gönderilmesini olanaklı hale getirir. Pasif jimnastik aleti, sadece bölgesel zayıflamada kullanılmaz; aynı zamanda vücut şekillendirme, saç çıkarma ve selülit tedavisinde de tercih edilir.

Pasif Jimnastik Nedir, Ne İşe Yarar?

Bilindiği üzere vücutta, çalışan kaslarla birlikte çalışmayan kaslar da bulunur. Uygulama, çalışmayan kaslarda hareketlenme sağlanmasını olanaklı hale getirir. Yöntem, temelde yağ dokusunun yoğun bir şekilde bulunduğu alanlara uygulanmaktadır. Pasif jimnastik yaptıranlar, uygulamanın bölgesel incelme konusunda faydalı olduğunu ifade etmektedir. Uygulama kapsamında temel olarak çalışmayan kasların, radyo dalgası ile hareketlenmesini olanaklı hale getirmektedir. Jimnastik aleti, uygulama yapılan alanda enerji harcatılmasını sağlamaktadır.

Pasif Jimlastik Nedir? Nasıl Yapılır?
Pasif Jimlastik Nedir? Nasıl Yapılır?

Pasif Jimnastik Nasıl ve Hangi Bölgelere Uygulanır?

Pasif jimnastik nasıl uygulanır sorusu dahilinde, problemli bölgeye pedler yardımıyla cihaz bağlanır ve düşük voltajlı elektrik verilerek kasların çalışması mümkün hale gelir. Gerekli işlem adımlarının uygulanması ile birlikte ilgili alanda fiziksel güç harcanmasına benzer bir etki ortaya çıkar. Birden fazla ped kullanılması, aynı anda vücudun farklı bölgelerinde işlem yapılmasını olanaklı hale getirir. Bu sayede farklı bölgelerde eş zamanlı bir çalışma gerçekleştirilir. Cihazda değişik seviye seçenekleri bulunmakta olup seviyeler, kişiye özel belirlenmektedir.

Uygulamanın seans sayılarında değişiklikler olabilse de genel olarak 15 seanslık bir uygulama yapıldığını söylemek olanaklıdır. Her bir seans yaklaşık 30-35 dakika sürmekte olup işlem sonrasında kişiler rahatlıkla gündelik hayatlarına adapte olabilmektedir.

Pasif Jimnastik Fiyatları

Kalp pili olanlar, hamileler ve regl döneminde kadınlara uygulanmayan yöntemin fiyatlandırmasında çeşitli etkenler ön plana çıkar. Bu etkenler; seans sayısı, uygulama yapılacak bölge, vücut tipi vb. şeklinde sıralanabilir. Genel olarak bölgesel zayıflama sağlayan ve bu nedenle son zamanlarda pek çok insan tarafından tercih edilen uygulama, pasif jimnastik fiyatları dahilinde oldukça uygun fiyatlar üzerinden gerçekleştirilmekte ve alanında uzman personeller sayesinde başarılı ve etkili bir şekilde ilk seanstan itibaren sonuç alınabilmektedir.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Buradan bize ulaşabilirsiniz :)